خدمات کافی نت آنلاین : (سامانه آسان سازی ثبت نام اتباع خارجی )

از سال ۱۳۸۸ به علت نیاز جامعه هدف ، به صورت یک وبلاگ شروع به فعالیت در فضای مجازی جهت اطلاع رسانی در حوزه مهاجرین افغانستان در زمینه های مختلف ، اعم از اقامت ، اشتغال ، ازدواج ، تعیین تکلیف سرشماری ها و … در ایران کردم با گذشت چند سال پس از اینکه میخواستم وارد دانشگاه شوم باید از کارت آمایش به پاسپورت اقامتی تبدیل وضعیت میکردم و به ناچار گذرم به سفارتمان افتاد ، شلوغی ها و ناهماهنگی های درون سفارت من را برآن داشت تا مجدد آستینم رو بالا بزنم و فکری کنم ؟!

با یکی از دوستان و همکارانم صحبت کردم و پروژه آسان سازی ثبت نام رو راه اندازی کردم به این شکل که فرد با مراجعه به ربات تلگرامی تمام ثبت نام های خودش رو بدون مراجعه حضوری به کافی نت های اطراف سفارت انجام بدهد. بعد از تکمیل پروژه به سفارت مراجعه کردم و با تکمیل مدارک ، اجازه ثبت نام رو دریافت کردم ( کد کاربری و رمز عبور اختصاصی پنل سایت سفارت دریافت شد )

در اواخر زمستان سال ۱۳۹۶ بود که با اولین نسخه در فضای تلگرام شروع به ثبت نام کردیم . رویه به این شکل بود که هر کسی که تقاضای هر کاری در سفارت رو داشت باید با تکمیل اطلاعات و دریافت نوبت  به سفارت مراجعه میکرد و ما اینکار رو سهل و آسان کرده بودیم و دیگر نیازی نبود افراد از استان های مختلف به شهر تهران مراجعه کنند و صرفا با یک گوشی اینکار رو انجام میدادند و بعد از دریافت فایل نوبت که به صورت PDF  براشون ارسال میشد به نزدیکترین کافی نت مراجعه و چاپ و در تاریخ قید شده در نوبت به سفارت مراجعه میکردند.

بعد از فیلتر شدن تلگرام بسیاری از مشتریان ریزش کردند ولی خیلی زود مجدد ما رو همراهی کردند اما پس از مدتی با مشکلات فنی در ربات برخوردیم و تمامی ثبت نام ها رو به پیام رسان واتس اپ منتقل کردیم .

بهترین تبلیغ برای ما رضایت و اطمینان خاطر شماست

خاطر نشان می گردد که این سایت متعلق به محمد نظری می باشد و متعهد به قوانین جمهوری اسلامی ایران هستیم و در رابطه با امور ذیل به همشهریان عزیز ارایه خدمات میکنیم.

 1. نوبت دهی سفارت افغانستان جهت تمدید اعتبار پاسپورت دستنویس خانواری
 2. تشکیل پروفایل تثبیت هویت + دریافت نوبت سفارت افغانستان
 3. تشکیل پروفایل تایید تذکره + دریافت نوبت سفارت افغانستان
 4.  تشکیل پروفایل ماشین خوان + دریافت نوبت سفارت افغانستان
 5. تشکیل پروفایل + دریافت نوبت عقدنامه (نکاح خط ) رسمی سفارت افغانستان
 6. خرید بیمه حوادث ( جهت کارت کار – مجوز کار )
 7. تکمیل فرم کامپیوتری ( فرم درخواست پاسپورت ماشین خوان )
 8. تایید تذکره به صورت غیر حضوری ( جهت تمام استان های ایران )
 9. ثبت نام و دریافت کد رهگیری سازمان امور دانشجویان
 10. درخواست ویزای افغانستان ( جهت اتباع غیر افغانستانی )
 11. تشکیل پروفایل سند رفت و برگشت به افغانستان با کارت آمایش در سفارت افغانستان ( ویژه دارندگان دفترچه اقامتی صادره از اداره گذرنامه و پلیس مهاجرت )
 12.  ثبت نام و دریافت کدفراگیر اتباع خارجی – کد اختصاصی ( اشخاص حقیقی و حقوقی )  جهت ارائه به تمامی مراکز دولتی و خصوصی
 13. کلیه خدمات کامپیوتری از قبیل ( نرم افزاری و سخت افزاری ) مانند ساخت اپل آیدی معتبر با ایمیل شما
 14. کلیه نوبت دهی کنسولگری جمهوری اسلامی افغانستان در مشهد مانند : نوبت تایید تذکره – نوبت تثبیت هویت – نوبت  پاسپورت ماشین خوان – عقدنامه – رود پاس
 15. و کلیه نوبت های سفارت افغانستان در تهران ( بخش حقوقی – بخش دانشجویی – بخش هویتی – تایید اسناد )
 16. مشاوره و پاسخگویی به سوالات در زمینه امور اتباع خارجی

اطلاع رسانی کارت اقامت اتباع افغانستان | اخبار مربوط به اقامت | اشتغال | تحصیل | ازدواج | بیمه | نوبت دهی سفارت افغانستان